INNE DZIAŁALNOŚCI FIRMY

Nasza firma oferuje pomoc w przygotowaniach dokumentów, które usprawnią działalność Państwa firmy. Począwszy od biznes planu poprzez wnioski o dofinansowania, a skonczywszy na doradztwie w zakresie działalności gospodarczej. Proponujemy również projekty i wykończenia wnętrz oraz terenów zielonych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Biznes plany

Biznes plan jest dokumentem opisujący biznes, jego produkt lub usługę oraz sposób wejścia na rynek i finansowanie całej operacji. Opisuje on inwestycje, które należy wykonać oraz te, które są w trakcie realizacji. Biznes plan odpowiada na cztery pytania: kto, co, jak i ile to będzie kosztować? Formułuje cele (lub tylko jeden z nich) na najbliższy czas (zwykle od roku do kilku lat) i sposoby ich osiągnięcia, w powiązaniu z aktualną sytuacją firmy i całego rynku oraz prognozami na przyszłość.

Studia wykonalności przedsięwzięć

Studium wykonalności jest jednym z kluczowych załączników w procesie ubiegania się o dotację unijną i jest dokumentem, zawierającym kluczowe aspekty dotyczące samej inwestycji oraz podmiotu jej wdrażającego. Sporządzając studium wykonalności opieramy się o wytyczne Instytucji Zarządzającej danym Programem Operacyjnym, wobec czego mogą mieć Państwo pewność, że studium będzie sporządzone zgodnie z wymaganiami dla konkretnego Działania (w ramach danego Programu Operacyjnego).

Opracowania wniosków do programów wsparcia finansowego

Przekazanie wsparcia finansowego na rozwój przedsiębiorczości polega na udzieleniu Uczestnikowi Projektu wsparcia kapitałowego na rozwój nowoutworzonej działalności gospodarczej. Środki na rozwój przedsiębiorczości powinny być przeznaczone w szczególności na pokrycie wydatków inwestycyjnych.

Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej dla firm

Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo między innymi w zakresie sporządzania Biznes Planów, studium wykonalności i wniosków o fundusze unijne. Prowadzimy również doradztwo z zakresu szeroko pojętych finansów oraz inżynierii finansowej. Wykonujemy projekty umożliwiające Państwa firmie uzyskanie kredytu, dotacji bądź inwestora.

Projekty i wykończenie wnętrz

Zastanawiją się Panstwo nad wykończeniem wnętrz lub odświeżeniem domu? Jeśli tak to proszę skorzystać z nasze oferty! Pomożemy i doradzimy efektownie i funkcjonalnie wykończyć dom oraz wyposażyć go już za przystępną cenę. Podpowiemy co wpływa na koszt projektu domu oraz koszt wykończenia wnętrz, zdradzamy ceny tańszych materiałów wykończeniowych.

Projekty i wykończenie terenów zielonych

Dla wielu urządzanie ogrodu jest tak samo ważne jak budowa domu. Większość inwestorów, którzy szczęśliwie kończą swoje budowy, zabiera się do tego po przeprowadzce i natychmiast zaczynają myśleć na ładnym trawnikiem, efektownymi roślinami, wygodnymi ścieżkami, czy oczkami wodnymi.

wykonawca: Radek Dublinowski      e-mail: radek@dublinowski.pl